Ekstrawaganckie i stylowe paski do zegarków

Nawet tak niepozorna rzez jak pasek do zegarka może świadczyć o stanie finansów człowieka. Mało kto bowiem, jest w stanie pozwolić sobie na drogi, wart kilkaset złotych pasek do zegarka, który stanowi podstawę do ego, by mówić o jego posiadaczu „człowiek z wyższych sfer”.

O jakich paskach mowa? Na początek te ze skóry rekina. Są one ze wszystkich ekstrawaganckich pasków najtańsze, co jednak nie znaczy, że wyglądają gorzej. Ich zaletą jest przede wszystkim duża trwałość oraz estetyczność – choć nie wyglądają jak z rekina, to prezentują się naprawdę wybornie. Nieco droższe są paski robione ze skóry strusiej – one także zaliczają się do tych stylowych, a ich wygląd, w porównaniu np. do pasków nylonowych, zdecydowanie się wyróżnia. Na deser pozostają natomiast paski do zegarków ze skóry węży. Te nie tylko są drogie, ale i niezwykle efektowne. Zależnie od tego skąd pochodzą – posiadają różne ubarwienie i wygląd.

Z pewnością jeżeli mamy odłożone w kieszeni kilkaset złotych, nigdy nie pomyślimy o wydaniu ich na pasek do zegarka (bynajmniej większość z nas). Są jednak jednostki, które zwracają na to dużo uwagi i błyszczą w towarzystwie dzięki owym rarytasom. Nie ma się czemu dziwić – zegarek przy takim pasku wydaje się być dużo bardziej ekskluzywny.

Leave a Reply