Sklepy z zegarkami godne polecenia

Wybór i zakup zegarka nie jest – wbrew pozorom – taka łatwa decyzja. Na początku trzeba zastanowić się do jaką kwotę zamierzamy wydać na czasomierz oraz jaki model wybrać. Następnie trzeba wybrać odpowiedni sklep, który oferuje swoim klientom zegarki oryginalne, bez żadnych ukrytych wad. Zatem nasuwa się bardzo ważne pytanie – które sklepy z zegarkami budzą zaufanie, i w których miejscach warto  czasomierze kupić?

Polecane sklepy z zegarkami

Sklepów oferujących zegarki jest wiele. Są to sklepy zarówno „stacjonarne”, jak i internetowe. Tych drugich przybywa jak grzybów po deszczu. Niestety zdarza się, że nie wszyscy sprzedawcy są uczciwi. By ułatwić poszukiwania wymarzonego czasomierza, poniżej prezentuję sprawdzone i naprawdę godne polecenia sklepy z zegarkami.

ŚwiatLuksusu.com.pl – dla tych, co lubią luksus

Jednym z wielu sklepów z zegarkami, w którym warto dokonywać zakupów jest ŚwiatLuksusu.com.pl. Sklep ten stanowi część amerykańskiej firmy Moda Ego. Firma ta działa na rynku internetowym już kilka dobrych lat, oferując swoim klientom na całym świecie różnorakie czasomierze będące symbolem luksusu. W sklepie tym znajdziemy szeroki wybór luksusowych czasomierzy w przystępnych cenach. Nie oznacza to jednak, że zegarki zakupione w tym sklepie są „gorszej jakości”. Są to zegarki nowe, nieużywane w idealnym stanie, bez żadnych uszczerbków. Sekret niskich cen czasomierzy ze sklepu ŚwiatLuksusu.com.pl tkwi w tym, że w zegarki zaopatrzają się oni u różnych dostawców ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu ceny są zdecydowanie niższe.

Wszystkie zegarki, które można zakupić w tymże sklepie objęte są nawet pięcioletnią gwarancją ŚwiatLuksusu.com.pl. Wszystkie zegarki posiadają certyfikaty autentyczności. W sklepie możliwy jest również serwis czasomierzy. W ramach gwarancji wszystkie zegarki, które nieprawidłowo wskazują czas, bądź takie które wykazują wady produkcyjne, zostaną naprawione za darmo.

W ofercie sklepu ŚwiatLuksusu.com.pl znajduje się około dwudziestu dwóch marek luksusowych zegarków, cenionych na całym świecie. Wystarczy wymienić kilka – choćby Breitling, Omega, Rolex, Bulgari, DKNY, Chopard – te marki mówią same za siebie. Wybór czasomierzy jest zatem ogromny – każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie, bądź swoich najbliższych.

Bardzo często zdarza się, że mamy już upatrzony konkretny zegarek, lecz nie ma go w ofercie sklepu. Warto skontaktować się biurem obsługi klienta, ponieważ istnieje duża szansa, że wymarzony czasomierz zostanie znaleziony. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości wielu autoryzowanych dealerów czasomierzy.

Strefazegarka.pl – dla każdego coś przystępnego

Sklep internetowy Strefazegarka.pl to sklep, który podobnie jak ŚwiatLuksusu.com.pl stanowi część firmy Moda Ego. I w tym przypadku mamy do czynienia z godnym zaufania sprzedawcą markowych zegarków w rozsądnych cenach. W ofercie tego sklepu znajdują się czasomierze na każdą kieszeń – od zegarków kosztujących mniej niż 100 złotych, po te nieco droższe, których ceny wahają się w granicach dziesięciu tysięcy złotych. W ofercie sklepu StrefaZegarka.pl znajdziemy czasomierze takich marek jak: Casio, Citizen, Seiko, Calvin Klein, Tissot, DKNY, Diesel oraz wiele innych.

Również i w tym przypadku każdy zegarek opatrzony jest certyfikatem autentyczności. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że nasz czasomierz jest oryginalny i nie jest na przykład kradziony bądź zreplikowany. Ponadto wszystkie czasomierze objęte są gwarancją, podobną jak zegarki ze sklepu ŚwiatLuksusu.com.pl. Okres trwania gwarancji uzależniony jest od marki konkretnego zegarka. Okres ten może trwać nawet pięć lat. W ramach gwarancji naprawiana są wszelkie wady produkcyjne oraz usuwana jest nieprawidłowość w odmierzaniu czasu. Natomiast inne wady, które powstały w wyniku nieprawidłowego użytkowania zegarka nie będą objęte darmowym „procesem naprawczym”.

Sklep ten jest niezwykle przychylny klientowi. W przypadku, gdy po otrzymaniu przesyłki ktoś rozmyśla się z chęci noszenia tego czasomierze, może go – bez żadnych konsekwencji zwrócić w ciągu czternastu dni od daty zakupu. Oczywiście zegarek musi znajdować się w stanie, w jakim go otrzymaliśmy. Nie mogą być widoczne ślady użytkowania, a wszystkie metki powinny być w stanie nienaruszonym.

Gdy interesują nas zegarki konkretnej marki

Istnieją również sklepy z zegarkami, które oferują swoim klientom wyłącznie zegarki jednej marki. Tak jest na przykład w sklepach: ZegarkiOmega.pl, ZegarkiTissot.com.pl, ZegarkiDiesel.pl, ZegarkiGuess.pl, ZegarkiCalvinKlein.pl, ZegarkiArmani.pl, ZegarekFestina.pl, ZegarkiCitizen.pl, ZegarkiSeiko.pl, ZegarekCasio.pl. Na próżno więc szukać w sklepie ZegarkiArmani.pl zegarków marki Festina. Podawać przykłady można by było bez końca. Sklepy te swoją ofertę kierują do klientów, którzy mają już sprecyzowaną i ulubioną markę, a szukają jedynie czasomierzy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Zegarki, które można nabyć w tych sklepach są oryginalne, o czym może świadczyć dołączony certyfikat autentyczności.

5,0 k

Leave a Reply